o klubie OKO

   
   
Czym jest klub OKO ?

OKO to Ogólnopolski Klub Ogórkowców lub jak kto woli Organizacja Kochających Ogórki :) chociaż co do nazwy propozycji było wiele i posiadacze Bullików mieli zastrzeżenia. Ostatecznie klub łączy busiarzy i co do tego zastrzeżeń nie ma.  

Jak powstał klub OKO ?

Zaczęło się w GARBACH na zlocie we wrześniu 2000 roku. Powstanie OKO zainicjował Maciek z Filipem i to oni zaczęli werbować w zlotowej wiosce Busowicach. Pierwszego dnia przyłączyli się Gosia i Tomek z Łodzi, Irek Lerczak z Poznania, Mario z Zamościa, W.R.O.B.E.L. z Warszawy, Chris z Siedlec, i Krzysiek z Oga z odsuwanym dachem.


Po tym niezapomnianym zlocie powstała internetowa grupa dyskusyjna BUSY, do której stopniowo zaczęli dołączać się nowi uczestnicy. Grupa  @BUSY jest miejscem naszych wirtualnych spotkań i dyskusji, gromadzi zarówno klubowiczów OKO jak i zaproszonych do naszej społeczności kandydatów na pełnoprawnych członków klubu.  Na łamach tej grupy wyłoniliśmy WŁADZE klubu. Filip - jako założyciel klubu PREZESEM, Maciek - właściciel największej w Polsce busowej stodoły Viceprezesem, a GABRYSIA  jako skarbnik trzyma rękę na klubowej kasie, gdzie wrzuciliśmy trzydziestozłotowe składki na naklejki, naszywki i inne drobiazgi. Zorganizowaliśmy także głosowanie , które spośród 24 projektów wyłoniło nasze LOGO.


Początkowo klub OKO miał zrzeszać jak największą ilość posiadaczy VW Busa, jednak po ekscesach zlotowych kilku pseudo miłośników VW, oraz po wspaniałej kameralnej imprezie BusCzady zmieniliśmy zasady werbowania i obecnie kierujemy się zasadą "JAKOŚĆ KOSZTEM ILOŚCI". Do naszego społeczeństwa wprowadzamy jedynie znajomych busiarzy, za których ręczą wprowadzający członkowie klubu OKO i to z ich polecenia Admini dopiszą e-mail kandydata do internetowej grupy dyskusyjnej BUSY.  

Zadania klubu OKO 

Zadania klubu - są proste: dobra zabawa w dobrym towarzystwie, organizowanie niezapomnianych imprez, tworzenie wspomnień oraz budowanie w oczach postronnych obserwatorów jak najlepszego wizerunku busiarzy. Chcemy, aby ludzie spotykający na drodze kolumnę niecodziennych jadących dumnie wesołych VW Busów mieli podobną radość co ich właściciele i aby zawsze pozytywnie nas kojarzyli.

   
         
   

Opinie i sugestie: chrisnet@interia.pl  i  vwbully@wp.pl